Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Arvashopping
83,9

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor

Marka : Besttem

                                             

          Kadınlar için özel olarak tasarlanmış olan, Active +Plus ;

Kadınların üreme organlarını harekete geçirerek, cinsel uyarıların canlanmasını ve cinsel ilişki isteğinin artmasında etkilidir.

                  

      İÇİNDEKİLER

KIRMIZI GİNSENG

HAYIT OTU

EPİMEDİUM

ASLANPENÇESİ

TRİBULUS

CİVAN PERÇEMİ GİNKGO BİLOBA

ÇÖREK OTU SÖĞÜT AĞACI

KIRKKİLİT ISIRGAN

MELEK OTU

FOLİK ASİT

C VİTAMİNİ

                       

       Geleneksel Çin Tıbbında cinsel disfonksiyon tedavisinde kullanılan bir bitki özü. Ginseng hakkındaki en önemli bulgu 4-12 hafta süre ile, günde 1.4-3 gram alındığında kadınlarda cinsel uyarılmayı kolaylaştırıyor. Ginseng strese karşı faydalıdır yani stres gidericidir. Ginseng’in tüm şifalı bitkiler içerisinde en etkili adaptogen (strese karşı direnci artıran bir ajan) olduğu düşünülür.

    KIRMIZI GİNSENG

 

      HAYIT OTU

Hayıt otu, birçok araştırma sonucu faydaları ortaya konan bir bitkidir. Dr. Cerhard Madaus’un 1930 yılında Almanya’da yaptığı bilimsel araştırmalarla hayıtın kadın hormon dengesi üzerindeki olumlu etkilerini ortaya konmuştur. O günden beri de bu bitki kadın otu olarak da anılıyor. Bilim adamları hayıtın, vücutta hormon dengesini sağlayan hipofiz bezini düzenleyerek, hormon dengesizliğinden kaynaklanan kadın hastalıklarını iyileştirdiğini gözlemlemiştir.

                       

      HAYIT OTU

    Adet gecikmelerini, ağır adet dönemlerini düzenliyor. Adet öncesi gerginliği gideriyor, menopoza geçişi kolaylaştırıyor. Uykusuzluğa, kısırlığa, yumurtalık iltihaplanmasına, rahim ağrılarına, şişkinliğe iyi geliyor.Ayrıca yine kadınlarda görülen progesteron hormon yetmezliğine bağlı kısırlık tedavisinde hayıt otu kullanılabiliyor.

                   

       Kortizol seviyelerini normale döndürmeye yardımcı olabilen ve vücuttaki stresin bazı olumsuz etkilerini azaltabilen bir bitkidir. Bu da cinsel dürtü, zihinsel yorgunluk ve hormonal denge veya cinsel performansla ilgili çeşitli sorunlara iyi gelmesini sağlıyor. Bitki, östrojen seviyesini normalize etmeye yardımcı olarak, düşük enerji, istemsiz boşalma ve vajinal kuruluk gibi semptomlarla mücadele etmede yararlı olmaktadır.içerisinde yer alan güçlü afrodizyak etkisi sayesinde, kısa sürede birçok farklı cinsel isteksizlik gibi sorunları ortadan kaldırır.

    EPİMEDİUM

 

      ASLAN PENÇESİ

Şifa kaynağı aslan pençesi bir çok hastalığa karşı “iyileştirici ve önleyici” etkiye sahiptir. Aslan pençesinin içeriğinde yer alan “glikozit, eter, tanen, saponin, sepi maddeler,leonurin, alkaloitler, meyve asitleri, yağ asitleri, acı madde ve vitamin” açısından oldukça zengindir. Kadınlarda meydana gelen adet bozukluklarını karşı “adet düzenleyici” etkiye sahiptir. Adet kanamalarınızın gecikmesini yada erken görülmesini engellemekte olan aslan pençesi aynı zamanda adet dönemlerinde meydana gelen ağrı, sancı ve ruhsal bozuklukları hafifleterek bedenin rahatlamasına yardımcı olur.

                       

      ASLAN PENÇESİ

Vajinal akıntı sorunlarına karşı “akıntı giderici” özelliğe sahiptir. Kadınlar için “sağlıklı yumurtalık” etkileşimlerine yardımcı olmaktadır. Kadınlarda ki üreme probleminin başlıca nedeni yumurtalık bozukluklarını gidererek doğal yapısına kavuşmasına yardımcı olmaktadır.

                       

       Popüler bir afrodizyak otu olan tribulus, yüzyıllar boyunca hem kadınlarda hem de erkeklerde cinsel işlev bozukluğu tedavisinde kullanılmaktadır. Ünlü natüropat Dr. Ray Sahelian, tribulus bitkisinin düz kasları gevşeterek ve kan damarlarını genişleterek cinsel işlevi uyarmaya yardımcı olduğunu belirtmektedir.Kadınlarda cinsel arzuyu arttırıyor, uyarılma eşiğin düşürüyor ve orgazm kalitesini yükseltiyor.

    TİRİBULUS

 

     CİVAN PERÇEMİ

     Adet söktürücü özelliği civanperçeminin en önemli özelliklerinden biridir. Bu nedenle de adet döneminde ağrı çeken kadınlar için doğal bir ağrı kesici etkisi sağlar. Menopozdaki psikolojik sıkıntıları da sakinleştirdiği görülmüştür.

                   

      CİVAN PERÇEMİ

*Yumurtalık kistlerinde

* Sıkça görülen genital enfeksiyonlarda,

* Beyaz akıntıda (mantar ve/veya bakteri enfeksiyonu)

* Geciken ya da çok kanamalı ve sık (düzensiz) adet dönemlerinde,

* Özellikle genç kızların ilk adet dönemlerine girdiği zamanlar da (13 - 15 yaş)

* Menopoz dönemi gelişen, ateş basması, terleme, stres ve osteoporoza bağlı kemik erimesi sorunlarında etkilidir

     GİNKGO BİLOBA                   

       Eski Çinliler tarafından keşfedildiği belirtilen ginkgo biloba, 5000 yıldır alternatif Çin tıbbında yaygın olarak kullanılmaktadır.Cinsel gücü artırır.Düzenli gingko biloba alımı, adet semptomları üzerinde önemli bir etki yapar ve çok aza inmesini sağlar. Özellikle yine bilişsel performans dahilinde bulunan mod değişikliği ve stres üzerinde olumlu etki yaratır.Kaygı ve depresyonu azaltıcı etkiye sahiptir. Araştırmalar, gingko bilobanın vücudun stresle başa çıkmasını sağlamaya faydası bulunduğunu ortaya koymaktadır.

 

     ÇÖREK OTU

Kadınların regl günlerini düzenler aynı zamanda regl sancılarını hafifletir. Bunun yanı sıra kadınlarda doğurganlığı sağladığı gibi rahim şikâyetlerini azaltır. Çörek otu kullanımı menopoz süresinde de önerilir. Kadınların sıklıkla yaşadığı vajinal mantar sorununda da çörek otunun faydalarından yararlanılabilir. Depresyon ve panik atak hastalığını tedavi edicidir.

                        

      SÖĞÜT AĞACI

Doğal ağrı kesicilerin başında gelir, güçlü bir ağrı kesici özelliğe sahiptir.Ağrı kesici özelliği sayesinde kadınların adet döngüsünde yaşadığı ağrı ve krampları giderir.Adet dönemlerinde oluşan kramplar genelde yumurtalık etrafında oluşan iltihaplanmaların ve prostaglandin düzensizliğinin sonucudur. Söğüt ağacının kabuğunda bulunan maddeler, iltihaplanmayı giderip prostaglandini düzenlemeye soktuğu için sadece adet döneminde oluşan krampların değil, aynı zamanda adet öncesi semptomların da önüne geçer.

       KIRKKİLİT                

       Kırkkilit otu, içindeki silis adlı bir madde sayesinde kemik sağlığını koruyor, kemiklerin güçlenmesinde önemli rol oynuyor.Bu özelliğiyle, çoğunlukla menopoz döneminde görülen osteoporoz, yani kemik erimesi rahatsızlığına çare olmaktadır. İdrar yolları enfeksiyonuna karşı kullanılır. Vücuttaki halsizliğe iyi gelmektedir. Regl döneminde ağrıların giderilmesine yardımcı olur.


     ISIRGAN

Isırgan kadın sağlığını etkileyen çok sayıda aktif bileşene sahiptir. Ağrılı adet öncesi belirtiler için, büzüşme kabiliyetinden dolayı menstrüasyon sırasında kan akışını en aza indirirken kramp ve şişkinlikten kurtulmaya yardımcı olur. Menopoza giren kadınlar için ısırgan otu geçişi hafifleterek restoratif olarak işlev görebilmektedir.

                        

      MELEK OTU

Afrodizyak özelliğe sahiptir.Kadınların sağlıklı ve etkili bir orgazm yaşayabilmesini sağlıyor.Enerji vererek kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar.Regl döneminde yaşanan ağrı ve sancı rahatsızlıklarını dindirir.Kadın hormanal sistemini düzenleyici etkisi vardır. Kadınlarda cinsel soğuklukta, beyaz akıntıda, menopoz dönemi sıcak basmaları, rahim kanamaları, ağrılı ve az olan adetlerde çok faydalıdır.

                       

       İnsan vücudu doğal olarak kendiliğinden C vitamini üretmediği için beslenme aracılığıyla doğal kaynaklardan vücuda almak gereklidir.C vitamini kadınların doğum öncesi sağlık sorunlarına iyi gelmektedir. Cinsel gücü arttırmada oldukça etkilidir.


    C VİTAMİNİ


 

       Folik asit proteinlerin yapıtaşı olan aminoasitlerin birbirine dönüşmesini sağlar, DNA yapısındaki nükleik asitlerin yapımında ve kan hücrelerinin yapımı ve çoğalmasında etkilidir.Vücuttaki fonksiyonların devamlılığı için son derece önemlidir.Vücuda oksijen sağlayan sağlıklı kan hücrelerinin oluşmasına yardımcı olur. Folik asit eksikliği ile birlikte yorgunluk, halsizlik ve soluk bir ten rengi meydana gelebilir.Folik asitin yeterli düzeyde olması depresyonun önüne geçer ve olası depresyon riskini azaltır. Yapılan çalışmalarda düşük folat düzeyinin, artan depresyon riski ve antidepresan tedavisine yanıtın zayıflığıyla ilişkili olabileceği gösterilmiştir.

    FOLİK ASİT

 

        Kullanımı:

Her gün akşam yemeğinden 2 saat sonra 1 tatlı kaşığı, ilk kez kullanmaya başlayanlar için ilk 1 hafta çay kaşığı ile daha sonra tatlı kaşığı ile içilmesi tavsiye edilir. Düzenli kullanımlarda kişilerin DNA yapısına göre 5-7 gün içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır.

www.bin1firsat.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}